اینستاگرام، اپلیکیشنی و سایتی است که ۱۰ سال پیش اصلا وجود خارجی نداشت اما الان مهم‌ترین برنامه روی گوشی تمامی افراد است. شاید زیاد دیده باشید که بسیاری از افراد اقدام به خرید پیج اینستاگرام می‌کنند؛ قاعدتا دو سه سال پیش جبهه زیادی علیه این کار در بین عموم وجود داشت. اما با وجود پیشرفت اینستاگرام مخصوصا در ایران، دیگر هرید پیج اینستاگرام امری طبیعی شده است. اما در همین ابتدا یک سوال مهم راجع به خرید پیج اینستاگرام پیش می‌آید که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت.
چرا باید اینستاگرام را برای توسعه شغل و کسب و کار انتخاب کنیم؟
قبل از هرچیزی کافیست نگاهی به موبایل‌های اقوام و خانواده داشته باشید. سخت‌ترین کار دنیا، پیدا کردن موبایلی است که در آن اینستاگرام وجود نداشته باشد. طبق تحقیقات به‌ثبت رسیده، استفاده از مردم در حال رشد و مشاهده تلوزیون درحال نزول است. این بدین منظور است که در اصل جبهه جنگ مبارزاتی شما با رقیبان هم صنف‌تان، در همین اینستاگرام است.
اینستاگرام، پاتوق ایرانی‌ها، خوراک فعالیت بیزینسی
ملیون‌ها نفر ایرانی، چیزی حدود حداقل نصف جمعیت کل ایران، در اینستاگرام فعالیت دارند. ملیون‌ها نفر حتی پس از بیدار شدن از خواب، اولین کاری که می‌کنند بجای شستشوی صورت، بررسی اینستاگرام خود هستند. اینستاگرام دیگر با گوشت و خون ما ایرانی‌ها یکی شده و دیگر وقت‌اش رسیده که با خرید پیج اینستاگرام فعالیت خود را به دریچه‌ای جدید معرفی کنید.
چرا خرید پیج اینستاگرام لازم است؟
همان‌طور که در بخش‌های قبل مطلع شدید، اینستاگرام هنوز ده سال نشده است که وارد موبایل‌ها شده است و اگر بخواهیم دقیق بگوییم، تولدش بر می‌گیردد به سال ۲۰۱۰ که هیچکس انتظار این پیشرفت‌اش را نداشت. در آن سال‌ها، برنامه فیسبوک در ایران طرفداران زیادی داشت اما با محدودیت‌هایی که اعمال شد، مردم ایران برای انتخاب یک شبکه اجتماعی سرگردان بودند که اینستاگرام مانند فرشته‌ای بر دل هموطن‌هایمان نشست. اینستاگرام دو سال فعال بود و فیسبوک آن را خرید. شاید بتوان نام فیسبوک را به همین دلیل، برنده قرن دانست. اینستاگرام در ایران هم آرام آرام محبوب شد. باورش سخت است اما صاحبان پیج‌های بزرگ درآمدهایی بالای ۱۰۰ ملیون در ماه دارند. تمامی این عزیزان برای دیده شدن، هیچ‌وقت نمی‌توانستند بدون خرید پیج اینستاگرام پیشرفت کنند.
در اینستاگرام ۲ مسئله بسیار مهم است :
۱ محتوای سالم و جذاب
۲ امکان دیده شدن
شاید پیج‌های زیادی را سراغ داشته باشید که حتی محتواهای فوق‌العاده‌ای می‌گذارند اما خیلی کم دیده می‌شوند و بعد از چند ماه هم از خیر پیج‌شان می‌گذرند. این عزیزان تمامی دغدغه‌شان را برای محتوا گذاشته‌اند اما به احتمال زیاد، با تعصب خاصی راجع به خرید پیج اینستاگرام و فالوور، ممانعت می‌کردند.